تیم حقوقی و مشاورین ما

شرکت خدمات مهاجرتی کنپارس افتخار دارد که در کانادا از خدمات ارزنده تیم حقوقی خود شامل وکلای رسمی کانادایی و مشاورین مهاجرت عضو ICCRC به شرح زیر بهره مند است:

  1. علی مختاری – عضو رسمی کانون وکلای تهران با شماره پروانه ۷۳۴۱- مشاور رسمی مهاجرت کانادا عضو ICCRC با شماره عضویت R415847 – عضو انجمن کانادایی مشاورین حرفه ای مهاجرت CAPIC با شماره عضویت R13089 – دارای مجوز از اداره مهاجرت استان ساسکاچوان با شماره عضویت ۰۰۰۴۱۸ – مدیر تیم حقوقی
  2. بهار ایزدی نجف آبادی – مشاور رسمی مهاجرت کانادا عضو ICCRC با شماره عضویت R506440 مشاور ثبت شده کبک به شماره عضویت ۱۱۵۳۴
  3. حوری استاد شریف معمار – مشاور رسمی مهاجرت به کانادا عضو ICCRC با شماره عضویت R507221
  4. اینگرید مازولا – وکیل رسمی مهاجرت عضو کانون وکلای کبک

دفاتر ما در ایران و کانادا

  1. این شرکت جز دفاتر تهران، اصفهان، شیراز، مونترآل، ونکوور و تورنتو، هیچ دفتر و یا همکار دیگری ندارد و مسئولیت اطمینان از هویت فرد یا موسسه ای که خود را همکار ما معرفی می کند، به عهده خود متقاضی است.
  2. تنها کسانی که به عنوان مشاور معرفی شده اند، اجازه دادن اطلاعات در مورد مهاجرت و مشاوره دارند. کنپارس مسئولیتی در برابر گفتار دیگران نمی پذیرد.
  3. همکاران ما مجاز به دریافت هیچ گونه وجهی نیستند. هرگونه وجه اعم از هزینه های قانونی و حق الوکاله مستقیماً از سوی متقاضی به حساب علی مختاری در ایران و یا شرکت کنپارس در کانادا واریز خواهد شد. در موارد محدودی با هدایت دفاتر رسمی ما ممکن است از شما خواسته شود که مستقیم به حساب صراف مورد اعتماد ما مبلغی واریز کنید.
  4. از آنجا که کنترل کیفیت خدمات همکاران ما برای کنپارس بسیار مهم است، تقاضا داریم نظرات مثبت و یا منفی خود را در خصوص چگونگی خدمات ارائه شده از طریق نشانی الکترونیک info@parscanada.com به اطلاع ما برسانید.

درباره ما

شرکت خدمات حرفه ای مهاجرت کنپارس شرکتی است کانادایی که بر اساس مقررات دولت فدرال کانادا و نیز دولت استان کبک ثبت شده است و زیر نظر علی مختاری عضو رسمی انجمن کانادایی نظارت بر مشاورین مهاجرت ICCRC و…

درباره ما

تماس با ما

Montreal Address: 1980 Sherbrooke W, Suite710, Montreal, Quebec, Canada, H3H 1E8

Tel: +1(514) 700-2612

Fax: +1(514) 900-2908

Direct Line From Iran: +9821-82802464

مشاهده سایر دفاتر

پست های اینستاگرام